Kim jesteśmy?

Centrum Medyczne Nord Clinic Medical & Aesthetic Center jest nowo otwartą placówką świadczącą usługi medyczne o szerokim zakresie. Naszą misją jest zapewnienie profesjonalnej, i życzliwej opieki medycznej przestrzegającej prawa Pacjenta. Nasza klinika jest przyjazna Pacjentowi. Wybierając Nas dostają Państwo gwarancję optymalnego leczenia i pewności, że o zdrowie zadbają znakomici eksperci z wieloletnim doświadczeniem w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia nieprawidłowości w wielu dziedzinach zdrowia. Oferujemy profesjonalne konsultacje specjalistyczne oraz szybką, skuteczną i nowoczesną diagnostykę. Nasz wysoko wykwalifikowany personel medyczny zapewnia empatię i przyjemną atmosferę podczas wykonywania poszczególnych świadczeń medycznych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Zastanawiasz się czym nasza klinika wyróżnia się spośród innych? Przekonaj się sam!

Doświadczenie

Zespół naszej kliniki tworzą tylko najwyższej jakości, wykwalifikowani specjaliści z długoletnim doświadczeniem.

Nowoczesny sprzęt

Jesteśmy nowo otwartą placówką dzięki czemu pracujemy tylko na nowoczesnym, bezpiecznym i profesjonalnym sprzęcie medycznym.

Kompleksowa obsługa

Świadczymy bardzo szeroki zakres usług medycznych dzięki czemu mogą Państwo bez przeszkód odbyć wszystkie badania i potrzebne formalności w jednym miejscu.

Indywidualne podejście do pacjenta

Do każdego naszego pacjenta podchodzimy inaczej starając się indywidualnie zdiagnozować przypadłości oraz dobrać jak najbardziej efektywny protokół leczenia.

Misja

Naszą misją jest utrzymać zadowolenie i zdrowie naszego pacjenta na najwyższym możliwym poziomie.

Przyjazny personel

W naszej klinice nie doświadczą państwo odrzucenia i grupowego podejścia. Każdego witamy z uśmiechem starając się zrozumieć jego potrzeby.

Masz do nas pytania?

Skontaktuj się z nami a nasz wykwalifikowany doradca z chęcią odpowie na wszelkie zadane pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.